Роздрібний продаж алкогольних напоїв в Авдіївці, точки збуту належно та не належно оформлені

Відповідно до Закону України 125Про військово-цивільні адміністрації“ Військово цивільна адміністрація міста Авдіївка відповідно ст.5 п.6) має право обмежувати торговлю алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі. Що вони і зробили розпорядженням заборонивши продаж алкогольних напоїв з 20:00 вечора до 10:00 годин ранку, тобто з доби забрали 14 годин, це більше 58 відсотків робочого часу, залишивши без змін ліцензійні платежи, а це 8000 гривень в рік з кожного підприємця. Але це відноситься лише до сумлінних підприємців що здійснюють законну діяльність, як наведено нижче таких більша частина, але є торгові точки які в упор ВЦА не помічає та вони здійснюють незаконний продаж алкогольних напоїв, при тому що в соціальних мережах є в доступі фотографії вищого керівництва ВЦА саме з цих закладів, та й обідають та снідають вони теж там.

Але саме сплата акцизного сбору це одна з основних статей наповнення місцевого бюджету, та таке безвідповідальне ставлення до місцевих коштів ні як не пояснює вічні посилання про прогалині в бюджеті, коли Громада запитує підтримки у влади.

Громада звертається до керівництва ВЦА розробити механізми конпенсації 58% сплачених ліцензійних платежів на право роздрібного продажу алкогольних напоїв.

Джерело інформації Територіальний орган Державної Фіскальної Служби в Донецький області

http://dn.sfs.gov.ua/data/material/000/127/169341/Reestr01032017.xlsx

на карті помічені голубим кольором торгові точки що сумлінно дотримуються законів України.

Червоним торгові точки що в реєстрі позначені як таки що не мають активної ліцензії (прострочені та анульовані без виданих) та ти що в загалі відсутні в реєстрі попри те що здійснюють діяльність з роздрібного продажу алкогольних напоїв. Є такі що не мають сервісних договорів на обслуговування РРО, та відповідно норми Законів України не мають права здійснювати діяльність з продажу підакцизних товарів.

На інтерактивній карті можна помітити масштаби споювання населення, дії місцевої військово-цивільної адміністрації з одного боку обмеженням тимчасової продажу алкоголю покликані, на перший погляд виправити цю ситуацію, але це тільки на перший погляд, наявність на карті червоних точок нелегального продажу говорить про те, що це лише елемент примусу до корупції, багато точок існує на договірному матчі.

Фото из Фейсбука / Sergei Novak

Фото из Фейсбука / Sergei Novak

Це фото з лазні одного такого нелегального закладу в компанії з одним з господарів фігурантів більш масштабним мільйонних схем ТОВ ТАССТРОЙ, директор якої А.С.Климанський, незважаючи на конфлікт інтересів став нещодавно на верхівці піраміди відмивання і грабежу бюджету КП СЄЗ, що побічно доводить вище сказане.
Кафе «Бревно» знаходиться на виїзді з міста, дуже популярне місце серед місцевих і гостей міста, як можна відслідкувати на карті, знаходиться віддалено від легальних точок продажів алкоголю, навряд чи хтось повірить, що там виключно культурний безалкогольний відпочинок або, що всі їдуть зі своїм, а потім за 4 км женуть на таксі докуповувати те, чого не вистачає. Але це вже міркування для немісцевих, місцеві всі в курсі того, що відбувається.