«Будуємо Україну разом»: волонтери всеукраїнського відновлювального табору будуть відбудовувати будинки в Слов’янську і Краматорську

000«Відновлюємо стіни приміщень — руйнуємо стіни між людьми», — під таким гаслом відбувся перший відновлювальний табір на Донбасі в рамках проекту «Будуємо Україну разом», що стартував влітку минулого року. Уже в серпні, проект продовжиться на території Слов’янська і Краматорська.
1
Як відзначають волонтери, ідея табору виникла в результаті побачених наслідків бойових дій на сході України, адже було очевидно, що самостійно впоратися з проблемами, люди не в змозі. Тепер, молодь з усієї України, в тому числі зі Слов’янська і Краматорська, допомагатиме відбудовувати житло тим, хто найбільше потребує допомоги.
2
«Унікальність нашого табору полягає в тому, що вранці ми працюємо фізично, ремонтуючи будинки, а ввечері спілкуємося, співаємо, граємо у футбол і ділимося досвідом про діяльність у суспільстві, тим самим руйнуючи стереотипи, які існують між жителями Сходу і Заходу», — зазначають волонтери.

В рамках проекту, силами 40-ка місцевих волонтерів та 50-ти добровольців із західної та центральної України, протягом місяця було відремонтовано 24 будинки.
4
5
У серпні, будуть організовані відновлювальний табір в Слов’янську і Краматорську, де місцева і приїжджа молодь будуть відбудовувати будинки постраждалим в ході бойових дій.
Долучитися до акції міг кожен, присвятивши тиждень свого часу.

Проект здійснюється на базі благодійної організації «Львівська освітня фундація», яка протягом трьох років активно працює в напрямку «Схід-Захід» і прагне зменшити соціальні та ментальні відстані між жителями різних частин країни.

Детальна інформація для підтримки проекту, на сайті «Львівської освітньої фундації».

Будуймо Україну Разом!